Jäsenhuone|Työhuone

Harjoitusajat

 

Oheiset
MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantai
    8.05-9.20
Akatemia
TS
 
15.15-16.00
K2
    10.30-11.15
H1
HK
     11.15-12.15
K1 r1
HK
17.15-18.00
K1A
17.15-18.00
K1A pariton viikko/
K1B parillinen viikko,
K2+K3
 17.15-18.00
K1B,
K2
TS (vuoroviikot)
17.15-18.00
K1A, K1B
12.20-13.00
K2, K3

HK
18.15-19.00
K1B
H1
17.30-18.00
TLK
TS
 18.15-19.00
K3

18.30-19.15

K1A

TS (vuoroviikot)
 13.00-14.00
K1 r2
HK
 18.30-19.15
K1A parillinen viikko/
K1B pariton viikko
 19.15-20.00
H1
TS
 13.15-13.45
TLK
TS

 

  Jääaikoihin voi tulla muutoksia!

HUOM! Sivut toimivat parhaiten Internet Explorerissa ja Safarissa. Mozilla Firefox-selain ei näytä jääaikataulukkoa todennäköisesti kokonaan.

 


 

 

JÄÄAJAT

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

 

7.00-8.00 K1A

 

7.00-8.00 K1B

   

8.00-9.00 Akatemia

8.00-9.00 Akatemia

  

15.15-16.00

9.00-9.45

K2

H2

K3

A

H1

 

16.15-17.00 K1A
K2

16.00-17.00 K1A/B
K2

16.00-17.00

16.00-17.00

16.00-17.00

9.45-10.45

K1A

K1B

K1A

K1A

K1B

K2

K1B

K1B

17.15-18.00

K1B H1

17.15-18.15 K1A/B

17.15-18.00 LK

17.15-18.15 (-18.00 K3)

K1A K3

 

11.00-12.00

K2 K3

11.30-12.15 LK

  
 

18.15-19.00

K3 TLK

18.15-19.00 H1

H2 A

12.15-13.00

H1 TLK

 
 
       

HH3

     

Kilpahalli

     

HH1

     
 

Parilliset vko

     
 

K1A klo 17.15

     
 

K1B klo 16.00

     
 

Pari7omat vko

     
 

K1A klo 16.00

     
 

K1B klo 17.15

     

OHEISET

 

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

 
    

8.05-9.20

  

Akatemia

 

15.15-16.00

 

10.30-11.15

 

K2

H1

 

17.15-18.00

17.15-18.00

17.15-18.00

17.15-18.00

11.15-12.15

 

K1A

K1A/B

K1B

K1A+K1B

K1 r1

 
 

K2+K3

K2

 

12.20-13.00

 

17.30-18.00

18.15-19.00

 

K2+K3

 

TLK

K3

13.00-14.00

 

18.15-19.00

18.30-19.15

18.30-19.15

K1 r2

 

K1B

K1A/B

K1A

13.15-14.00

 

H1

  

TLK

 
 

19.15-20.00

  

H1

  
       

JÄÄHALLIN TANSSISALI

 

TANSSISALI

 

K1 r1:

 

JÄÄHALLIN KÄYTÄVÄ/PH

 

Parilliset vko

 

MaLlda

 

HIETALAHDEN KOULU

 

K1B klo 17.15

 

Emma

 
 

Parilliset vko

 

K1A klo 18.30

 

Cecilia

 
 

K1A klo 18.30

 

H1 klo19.15

 

Jenna

 
 

K1B klo 17.15

 

Pari7omat vko

Pihla

 
 

Pari7omat vko

 

K2 klo 17.15

 

Alexandra

 
 

K1A klo 17.15

 

K3 klo 18.15

 

Iiris

 
 

K1B klo 18.30

 

H1 klo19.15

 

Nea

 
     

Venla

 
     

Anni

 
     

Maaria

 
     

K1 r2:

 
     

Emmi

 
     

Ninja

 
     

Hilda

 
     

Roosa

 
     

CharloYa

 
     

Milla

 
     

Madeleine