Kilpailukalenteri 2021-2022

AIKAJÄRJESTÄJÄKILPAILUOSALLISTUJATKILPAILUN SIVUT
3.-5.9.2021 Kauden aloituskilpailu--
10.-12.9.2021 Kauden aloituskilpailu--
17.-19.9.2021 Kauden aloituskilpailu--
24.-26.9.2021HTLKauden aloituskilpailuJuniorit: Alexandra, Iiris ja VenlaKilpailun sivut
2.-3.10.2021KK, KokkolaJackson Haines Cup

Tintit: Minttu

Minit: Ellen

Taitajat: Juulia, Sanni

Aluesilmut: Mimosa, Nathalie?

Aluedebytantit: Beata, Evelina, Mindy

Aluenoviisit: Stella

Silmut B: Thilda

Juniorit: Alexandra, Iiris, Venla

Kilpailun sivut
6.-7.11.2021KooVeeSeniorit, Juniorit, Noviisit 1. lohkokilpailuJuniorit: Iiris, VenlaKilpailun sivut
19.-21.11.2021VLK, VaasaWasa Cup

Tintit: Aava, Elli, Helmi, Lily, Minttu, Senja, Venla

Minit: Ellen

Silmut B: Thilda

Noviisit: Evelina

Juniorit: Alexandra, Iiris, Matilda

Aluesilmut: Isabelle, Mimosa, Nathalie

Aluedebytantit: Beata, Mindy

Aluenoviisit: Stella

Aluejuniorit: Josefin

Taitajat 2003-2009: Juulia, Sanni

Taitajat 2010-2013: Adelina, Linne, Nella, Vilna, Wilma

Kilpailun sivut:
4.-5.12.2021TL, TuusulaKutsukilpailu

Tintit: Frida, Minttu

Minit: Ellen

Aluesilmut: Mimosa, Nathalie

Taitajat, ei axel: Sanni

Taitajat, Axel: Linnea

Kilpailun sivut:
3.5-12.2021Varala, TampereSanta Claus Competition

Noviisit: Evelina

Aluedebytantit: Beata, Mindy

 
8.1.2022Jes, PietarsaariTähtisarjojen kutsukilpailu

Tintit: Frida, Minttu

Minit: Ellen, Saimi

Silmut B: Thilda

Aluesilmut: Mimosa, Nathalie

Aluedebytantit: Beata, Mindy

Aluenoviisit: Stella

Aluejuniorit: Josefin

Taitajat: Juulia, Linnea, Sanni, Vilna, Wilma

Kilpailun sivut
15.-16.1.2022KK, KokkolaSeniorit, Juniorit, Noviisit 2. lohkokilpailu

Juniorit: Alexandra,  Maaria, Matilda

Noviisit: Evelina

Kilpailun sivut
29.-30.1.2022SeiTL, SeinäjokiWallRiverSkate

Tintit: Frida, Minttu

Minit: Ellen, Sailmi

Silmut B: Thilda

Taitajat: Juulia, Linnea, Sanni,  Sanni, Vilna, Wilma

Aluesilmut: Isabelle, Mimosa, Nathalie

Aluedebytantit: Beata, Mindy

Aluenoviisit: Stella

Noviisit: Evelina

Juniorit: Alexandra, Iiris, Matilda, Venla

Kilpailun sivut
19.-20.2.2022KooVee, TampereSenioreiden ja Junioreden SB-kilpailuJuniorit: Alexandra, Iiris, VenlaKilpailun sivut
19.-20.2.2022JoKa, JoensuuHelmipiruetit

Tintit: 

Minit:

Silmut B:

Taitajat:

Aluesilmut:

Aluedebytantit:

Aluenoviisit:

Aluejuniorit:

Noviisit:

Kilpailun sivut
2.-6.3.2022Boo SKStockholm Trophy

Debs C: Beata

Springs B: Mimosa, Nathalie, Thilda

Senior B: Alexandra

Kilpailun sivut
19.-20.3.2022RoiTa, RovaniemiSantaSport Cup

Tintit: Aava, Frida, Minttu, Venla

Minit: Ellen, Saimi

Silmut B: Mimosa, Nathalie

Aluesilmut: Linnea, Vilna

Aluedebytantit: Beata, Mindy

Taitajat: Sanni, Wilma

Juniorit: Iiris, Venla

Kilpailun sivut
     
     
     
     
     
     
     
     

 

KALENTERIA PÄIVITETÄÄN SITÄ MUKAAN, KUN SEURA SAA KUTSUA KILPAILUIHIN.