Yhteystiedot

Hallitus

VastuualueNimiSähköpostiPuhelinnumero
PuheenjohtajaBernt Strandvallpuheenjohtaja@vaasanluistinkerho.fi050 5455246
VarapuheenjohtajaVille Isomaaville.isomaa@vaasanluistinkerho.fi0400 192156
SihteeriMarihelena Finnemarihelena.finne@vaasanluistinkerho.fi 
RahastonhoitajaMarihelena Finnerahastonhoitaja@vaasanluistinkerho.fi 
 Suvi Pukkilasuvi.pukkila@vaasanluistinkerho.fi 
 Jenni Marttila  
 Kennet Strand  
 Heli Pajala  

Hallituksen yhteinen sähköposti: hallitus1@vaasanluistinkerho.fi

 

Valmentajat 

VastuualueNimiSähköpostiPuhelinnumero
Päävalmentaja, K6, K5, K4, Talent, AkatemiaHennette Toivanen

coachhennette.vlk@gmail.com

050 5504997 soittoaika arkisin klo 11-15

Vanhempainvapaalla

Emmi Tankka 

 

K3, K2Jenni Simpanenjenni.simpanen.js@gmail.com 
K3, K2Alisa Flinckalisa.flinck@gmail.com 
Minit, AxelitEmmi Luopajärviemmluo@gmail.com 
RititRoosa Joki-Hollantiroosajh@gmail.com 
ValssitAnni Tankkaanni.tankka@gmail.com 
TintitLinnea Annolalinnea.annola@gmail.com 
TintitVenla Toivonenvenlatoivonen.vlk@gmail.com 
Aikuiset, ALKJonna Rantamäki  
TuntivalmentajaVeera Lehmuskallio  
TuntivalmentajaNinja Kuutti  
TuntivalmentajaHanna Koski  

 

 

Muu valmennus

VastuualueNimiSähköpostiPuhelinnumero
Fysiikkavalmennus, fysioterapiaJarno Vokkolainen  
Psyykkinen valmennusRiikka Munck  

 

 

Onni Oravan Luistelukoulu

VastuualueNimiSähköpostiPuhelinnumero
LuistelukouluvastaavaVeera Lehmuskallioluistelukouluvastaava@vaasanluistinkerho.fi 
    
    
    

 

 

Muut yhteystiedot

VastuualueNimiSähköpostiPuhelinnumero
Kilpailuvastaava, Testivastaava, Pohjoisen alueen yhdyshenkilöMarihelena Finnekilpailuvastaava@vaasanluistinkerho.fi 
    
    
    

 

Ota yhteyttä

Vaasan Luistinkerho Vasa Skrinnskoklubb ry
Rinnakkaistie 1
65350 VAASA

Yhdistysrekisteritunnus
0687809-2